Dalış Malzemeleri

BEUCHAT  dıve center olarak calışmaktayız.Yeni açılan merkezimizde kullanılan ekipmanlar tüm dünyanın tanıdığı ve güvenle kullandığı Fransız BEUCHAT markadır. 

Prensip olarak güvenliğe ve sağlığa önem veren okulumuzda bayanlar için özel, erkekler için özel modelleri ile her bedene uygun dalış elbisesi kullanmaktayız.

 Regülatörlerimiz profesyonel dalıcıların tercih ettiği DIN model olup 350 bar lık basınca dayanıklıdır.İsteyen dalıcılarımıza INT model regülatörlerimizle de yardımcı olabiliriz. 

Tüplerimiz korozyona ve paslanmaya maruz kalmayan alüminyum tüplerdir. Çelik tüplere göre sağlık ve emniyet açısından daha güvenilir olan alüminyum tüpler ağırlık olarak çelik tüplere göre daha hafif olduğundan dalıcıların hazırlanma aşamasında kolaylık sağlamaktadır

BC Denge yeleklerimiz ayarlanabilir çift beden olup her çeşit bedene rahatlıkla uyabilen, kullanımı ve giyilmesi kolay olan yapıdadır.

Kendi ekipmanlarını kullanmak isteyen misafirlerimize kullanacakları ekipmanlar hakkında detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.